Jste zde: Úvod » Nezařazené » Vánoční oddílová schůzka

 • Vánoční oddílová schůzka


  110 přečtení

  23.12.2017

  Vyšla letos na pátek 22. 12. Od loňské se lišila v několika věcech: jednak se jí neúčastnili Svišti, kteří měli svoji vánoční družinovku už v pondělí 18.12., ale hlavně bylo o nějakých 10°C víc, což nebyla zrovna výhra :-). Loni: sníh, mráz, -4°C … Letos: bláto, teplo, 6°C nad nulou … Sešlo se nás kolem stovky, dva stromečky v podkroví obou kluboven, vánoční zvyky, vyhodnocení bodování…prostě klasika. Dál už nechám promluvit Babů:
  Jako každým rokem, i letos jsme na Boudě uspořádali Vánoční oddílovku, přestože počasí venku a spousta bláta vánoční atmosféru moc nenavozovaly. To nás ale nemohlo odradit a hned po nástupu jsme schůzku zahájili hrou Evoluce. Ti, co se dostali do nebe, se mohli postupně přesunout do Trojky.                                                                                                                                                                                                                        Bylo nás spousta, museli jsme se hodně snažit, abychom se do Boudy všichni vměstnali. Naštěstí se to podařilo a my mohli odměnit několik členů z každé družinky, kteří od září nasbírali v družinovém bodování nejvíce bodů. Stejně tak byli odměnění i ti, kteří měli nesilnější účast na družinových i oddílových akcích. Po rozebrání cen jsme se rozprchli do všech tří kluboven, kde jsme se pustili do pouštění lodiček a lití rozpuštěného vosku do vody. Kdo si dostatečně užil tyto aktivity, mohl se vyblbnout venku s prskavkami.

  A teď už mohl nastat okamžik, na který se všichni celý večer těšili. Přesun ke stromečku! Starší do podkroví Trojky, mladší do podkroví Nové a Staré Boudy, všichni si posedali a napjatě čekali, co se bude dít dál. Zahráli jsme a zazpívali si pár vánočních koled, a pak už jsme se konečně mohli pustit do rozdávání dárečků. Doufám, že se pro každého pod stromečkem něco našlo a všichni odcházeli domů spokojení, s úsměvem na rtech.

  Myslím, že se oddílovka velmi vydařila a v příštím roce se těším na další společné akce!

  Napsala Babů