Jste zde: Úvod » Nezařazené » Veverčí výprava do Blanska

 • Veverčí výprava do Blanska


  72 přečtení

  21.11.2017

  Dne 17.11. jsme se sešly v 17:00 na Kalvodové v sestavě Míša, Keho, Žabka, Tefi, Pulec, Babů a já. S Babů jsme čekaly, že dorazí víc Veverek, ale řekly jsme si, že nevadí, že si aspoň užijeme klidnou výpravu. To jsme se ale mýlily! Holky byly jako z divokých vajec. Čekala nás cesta vlakem a dvěma autobusy, nakonec jsme dorazily na zastávku Blansko, Sever. Ubytovaly jsme se ve skautské klubovně, povečeřely, po večeři nás čekala Superstar, holky si vymyslely opravdu šílené kostýmy, ve kterých předvedly výborné pěvecké výkony. Před spaním Babů přečetla pár hororových příběhů a všechny usnuly. 

       V sobotu ráno jsme se nasnídaly, po snídani si holky šly hrát na hřiště, my jsme s Babů začaly připravovat hrachovou polévku na oběd. Po brzkém obědě jsme vyrazily do Moravského krasu na prohlídku Kateřinské jeskyně. Prohlídka byla moc pěkná, následovala návštěva Domu přírody, kde byla zajímavá expozice a herna. Zpáteční cestu jsme si trochu zkrátily a z Těchova jsme se popovezly autobusem. Společnými silami jsme připravily večeři, všechny se zapojily a povedlo se nám udělat výborný těstovinový salát. Večerní program byla stezka odvahy, kterou nakonec zvládly všechny Veverky. Po stezce jsme se odebraly do svých spacáků. 

       V neděli ráno po snídani jsme se pustily do úklidu klubovny, rychle se naobědvaly a vyrazily na zpáteční cestu. V 15:30 jsme dojely do Šlapanic. Výprava byla moc povedená. Už plánujeme další!

                                                                                                     Hihňa