Jste zde: Úvod » Zimní celooddílová výprava do Olomouce


 • Načítám Akce

  « All Akce

  • akce již proběhla.

  Zimní celooddílová výprava do Olomouce

  1. února v 7:30 - 3. února v 16:00

  Letos vyrazíme po letech opět na výpravu městskou, do Olomouce. Akvapark, zjišťovací hra v městských ulicích, ZOO na Svatém Kopečku…samá hezká místa a příjemné činnosti. Spát budeme na základně Olomouckých skautů, která je velká, prostorná a vytápěná. A pojedou s námi poprvé i Lišky z Hukvald. Další podrobnosti:

  Vybavení s sebou: jídlo na 1 den (první společné teplé jídlo bude až v pátek večer po návštěvě akvaparku), půlka chleba, balení buchet nebo makovec, sýr nebo salám nebo paštika. Dále pak přibalte 400 Kč (ubytování, doprava, vstupné do akvaparku a do ZOO), 2 jízdenky na trolejbus do Brna, spacák+karimatku, ešus+lžíci, hrnek, pláštěnku, lahev s pitím, ručník+plavky+hygienické potřeby, teplé oblečení a obuv na ven, pohodlné oblečení a přezůvky na ubytovnu, deník+tužku, KPZ, nůž, uzlovačku, šátek, baterku a kapesné dle úvahy.

  Doprava – šlapanické družiny: pojedeme autobusem v 8:30 od Grandu v Brně, sraz bude tedy v pátek v 7:30 u Radnice, návrat v 16:00 v neděli tamtéž.
  Doprava – hukvaldská družina: Lišky se potkají na vlakovém nádraží v Příboře v pátek v 8:10, návrat bude v neděli 16:25 tamtéž.

  To nedůležitější nakonec: přihlašování na výpravu tentokrát neproběhne ani formou SMS ani přes e-mail, nýbrž prostřednictvím nového oddílového informačního systému DvojkIS. To bude možné od pondělí 14.1. 20:00 do pondělí 28.1 20:00. V pondělí na homepage tohoto webu najdete ikonku DvojkIS. Po kliknutí na ni budete přesměrováni do rodičovské sekce systému, kde se přihlásíte dle pokynů. Přihlašovací jméno bude jméno Vašeho dítěte, heslo pak jeho rodné číslo. No a pak už jen stačí zakliknout možnost „přihlásit na výpravu“. Podobně se letos bude přihlašovat i na tábor, čili žádné papírové přihlášky v únoru už nečekejte 🙂

   

  Přihlašování na adrese: http://vyprava.dvojka.eu.

  Podrobnosti

  Zahájení:
  1. února v 7:30
  Ukončení:
  3. února v 16:00