Dvojka news září 2023 | Junák Šlapanice

Dvojka news září 2023

Dvojka news září 2023

Léto se pomalu ale jistě blíží ke svému konci, začala škola a také nový skautský rok. Podzim je obdobím intenzivní skautské činnosti a náš oddíl toho má v plánu opravdu hodně. Čtěte tudíž dál, ať jste v obraze smile.

  1. Ve čtvrtek 14.9. od 18 hodin se ve Trojce koná informativní schůzka pro rodiče nováčků. Povede ji Petr a dozvíte se zde vše důležité o činnosti oddílu. Přítomni budou též vedoucí Svišťů (předškoláci), Havranů a Vážek. Určitě bude dobré, když přijdou i rodiče „Exsvišťů“, co s nástupem do 1. třídy přechází právě k Havranům nebo Vážkám.
  2. Zahajovací schůzka pro všechny Šlapanické členy bude pak v pátek 15.9. od 16 do 18 hodin.
  3. Zahajovací schůzka pro všechny Hukvaldské členy bude v pondělí 18.9. od 17 do 19 hodin.
  4. Družinové schůzky pak začínají v pondělí 18.9.. Snažíme se sice termíny a časy schůzek měnit co nejméně, letos ale kvůli rozvrhům vedoucích družin (většina jsou vysokoškoláci a rozvrhy moc neovlivní) je těch změn docela dost. Mrkněte radši do rozpisu schůzek na tomto webu, zda se změna netýká i Vašeho dítěte.
  5. Registrace (členský příspěvek) zůstává ve stejné výši jako loni (1000 Kč na celý školní rok) a měl by být uhrazen do konce měsíce října. Nezapomeňte prosím na variabilní symbol, abychom mohli platbu správně přiřadit.
  6. Na webu v plánovaných akcích najdete termíny oddílovek, drakyády, rukodělek a dalších podzimních oddílových akcí. A také družinových výprav a přespávaček. Mrkněte a poznačte si do diáře.
  7. Podzimní celooddílová výprava bude v termínu 26.-29.10 a pojedeme do Toulovcových Maštalí. Přihlašování bude spuštěno 1.10. a kapacita bude omezená na cca 50 dětí, tak pokud chcete na výpravu svoje dítě přihlásit, i tento termín si poznačte.
  8. Stále platí, že kdo má chuť si pod vedením zkušeného extraligového hráče Mirka Škorpíka vyzkoušet stolní hokej neboli ŠPRTEC, může přijít kterékoliv úterý od 18:00 do Trojky.
  9. Pokud Vám nechodí e-maily nebo SMS s informacemi o akcích, jsou dvě možnosti. Buď si to nepřejete a funkcionalitu máte ve DvojkISu vypnutou, pak je vše OK, jen se vše dozvíte jako poslední, případně vůbec. Nebo byste informace dostávat chtěli, ale máte ve DvojkISu špatné číslo nebo e-mailový kontakt. Obojí můžete sami opravit, tak to prosím ASAP udělejte.

Tak to je asi vše, snad jsem na nic nezapomněl smile

Jura

Fotografie

Vyhledávání článků
Vybrané šítky