Jste zde: Úvod » Nezařazené » Dračí nocování na Boudě a Laser Game

 • Dračí nocování na Boudě a Laser Game


  34 přečtení

  16.3.2019

  Byl pátek 15.3.2019, chvíli po šesté hodině a Draci se začali scházet na Boudě. Hráli jsme deskovky, večeřeli a povídali si. Venku lilo jako z konve, ale nás příjemně hřála rozpálená kamna v rohu klubovny. Až se sešli všichni, začali jsme se koukat na film jménem Spiderman paralelní světy. Po filmu jsme si už jenom šli vyčistit zuby a spát. Naše spaní však rušil noční liják, takže já osobně se moc dobře nevyspal. Budíček byl v osm.

  V klidu jsme si sbalili spacáky, nasnídali se, vyčistili zuby atd. Chvilku před devátou jsme vyšli na trolejbus. V Brně přesednuli na šalinu dojeli na Hybešovu. Zbytek jsme došli pěšky.
  Na Laser Game jsme se převléknuli, rozdělili týmy a šlo se hrát. První kolo dopadlo velkým nepoměrem ve prospěch červeného týmu, který tvořili kromě mě ještě Jura, Kloub, Vítek a Krysařík. Druhé kolo jsme rozdělili podle prvního, aby to nebylo tak nevyrovnané. Nepomohlo to. Druhé kolo zase ovládli s přehledem červení, tentokrát ve složení já, Jura, Krysařík, Roxy a Kosťa .
  Na třetí kolo jsme vybrali mód SWAT. Každý hrál sám za sebe a v aréně byla úplná tma. To s přehledem vyhrál Kloub. Poté nám (těm hygieničtěji založeným) se zbývalo osprchovat, převléct a zaplatit. Po Laser Game jsme se vydali na trolejbus s malou zastávkou v KFC. Trolejbus nám teda ujel, ale počkali jsme, dojeli do Šlapanic, vydali se na Boudu, uklidili a šli domů. Byla to super akce, kterou určitě zopakujeme.

  Filíš