Jste zde: Úvod » Nezařazené » Informační systém DvojkIS

 • Informační systém DvojkIS


  153 přečtení

  14.1.2019

  Vážení rodiče, rádi bychom Vás seznámili s naším novým informačním systémem DvojkIS. Tento systém má za úkol pomoci nám s administrativou a Vám dává nástroj na přihlašování na velké akce oddílu.

  Proč jsme systém zavedli?

  V posledních letech náš oddíl zažívá období růstu a to poměrně velkého. Doba kdy bylo v oddíle 45 lidí včetně vedoucích je dávno pryč. Nyní máme registrovaných 191 členů včetně odloučené družiny v Hukvaldech. Přihlašování na tábor a další akce papírovou přihláškou, či telefonem, je již administrativně náročné. Hlavním úkolem DvojkIS je tuto administrativu zjednodušit.

  Co z toho plyne pro Vás?

  Jak je napsáno výše, hlavní změnou pro Vás je přihlašování na větší akce oddílu. Na tyto akce budete vždy předem upozorněni článkem na tomto webu, poznámkou v kalendáři akcí, lístečkem s výpravou, vašim dítětem a do budoucna emailem, či sms (v případě vašeho souhlasu). Akce má vždy dobu přihlašování, jakmile doba uplyne nelze se na akci přihlásit. Z některých akcí se lze odhlásit jen telefonicky (více informací v návodu).

  Kde najdete DvojkIS a jak v něm pracovat?

  Přihlášení do systému najde po kliknutí na tlačítko v pravém horním rohu nad logem na tomto webu, nebo na adrese: http://vyprava.dvojka.eu
  Pro snadnou orientaci ve DvojkIS jsme pro Vás vytvořili podrobný návod, který naleznete zde. Systém je velice jednoduchý přesto všem doporučujeme si v návodě minimálně přečíst, jak se do systému přihlásit.

  V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na vedoucí družin, nejlépe však na našeho webmastera: Jan Šmerda: smerda.honza@seznam.cz
  či na autora návodu: Jan Pisklák: pisklak12@seznam.cz

  Džany