Jste zde: Úvod » Nezařazené » Pár novinek před koncem roku

 • Pár novinek před koncem roku


  54 přečtení

  5.12.2018

  Nejprve poděkování: v průběhu října a listopadu se podařilo kompletně dotáhnout registraci. V tuto chvíli má náš oddíl 170 řádně registrovaných členů (= těch, co zaplatili členský příspěvek). Díky moc všem, obzvláště pak vedoucím družin, kteří občas připomínali honící psy :-).
  Tradiční rukodělky budou letos v pátek 14.12., nikoliv ve čtvrtek 13.12. Ne snad že bychom byli pověrčiví a třináctky v datu se báli, ale
  v pátek má čas více vedoucích a tudíž sortiment výrobků může být bohatší.
  A závěrečná oddílovka tohoto roku, ta vánoční, bude v pátek 21.12.2018. Začínáme v 16:00 a opravdu končíme v 18:30, ne v 18:00.
  Poslední poznámka se týká tábora. I my jdeme s dobou a přihlašování na ten příští proběhne nikoliv formou sběru papírových přihlášek (které občas někteří liknavci nosili místo v březnu až v květnu a jiní je dokázali i několikrát ztratit :-)), ale přes internet. Každý rodič řádně registrovaného člena, který měl v průběhu období 9/2018-1/2019 docházku na akce alespoň 50% obdrží v průběhu února přihlašovací údaje do systému. A bude na něm, zda v daném časovém limitu (týden) svoje dítě přihlásí či nepřihlásí. Poté se systém uzavře a dodatečně do něj vstupovat nebude možné. Systém pak bude párovat i platby a automaticky vyřadí všechny přihlášené, kteří nezaplatí včas (=do konce května). Tak s tím prosím počítejte, termín tábora najdete už teď v části webu „akce“.
  Jura