Jste zde: Úvod » Nezařazené » Pár novinek …

 • Pár novinek …


  70 přečtení

  2.11.2018

  Podzim se nám pomalu přehoupl do listopadu, babí léto stále trvá. A klubovny se nám utěšeně plní mikinami, flískami, čepicemi… Někdo v nich přijde na schůzku, odejde bez nich a ty pak tam na věšáku smutně visí a visí a visí. Nakoukněte, třeba tam je i ta vaše, co ji hledáte.

  Kdybyste náhodou potřebovali pro svoje dítě skautskou košili velikosti 158, jedna lehce obnošená je k mání na telefonu 734 818 185.

  Velkým tématem října byla registrace (nebo chcete-li členský příspěvek). Ten platí všichni členové ve výši 800 Kč. Všichni ve vedení oddílu jsme doufali, že právě letošek by mohl být výjimkou a mohlo by se stát, že všichni členové zaplatí včas, bez trapného upomínání, bez SMS, bez e-mailových výzev… A co myslíte? No jasně že se nám přání nesplnilo. K dnešnímu dni (2.11.) má ze 194 členů, kteří odevzdali přihlášku a chodí zaplaceno 124 lidiček. Můžete to zhodnotit, že je to velká většina. Ale můžete také říct, že mezi našimi členy je 70 liknavců. Jestli mezi ně nepatříte, pak vám děkujeme. Jestli ano … však vy víte.
  Jura