Pronájem Boudy | Junák Šlapanice
Logo Junáci Šlapanice

Pronájem Boudy

Pronájem Boudy

Popis a umístění základny

Na okraji Šlapanic u Brna, 8 minut cesty od konečné zastávky trolejbusu a od supermarketu, 20 minut cesty od vlakové zastávky Šlapanice. Pro pronájem je určená nejnovější klubovna „Bouda“, zvaná „Trojka“. Bouda má kapacitu cca. 30 dětí. Ke spaní je uzpůsobené podkroví, výstup po žebříku, kde se spí na matracích. Bouda je plně elektrifikovaná, vytápí se kamny, je zde vývod městského vodovodu, WiFi na celé základně, k dispozici je PB vařič. V zahradě základny se nachází ohniště, hřiště na volejbal, pingpongový stůl, kuželky a suchý záchod.

Podmínky

Minimální cena je 250 Kč/noc, spaní je možné jen ve vlastních spacích pytlích. V areálu celé základny je přísný zákaz kouření, požívání alkoholu, manipulace s otevřeným ohněm, kromě v místech k tomu určených. Přítomnost psů, či jiných zvířat je naprosto vyloučená.

Cena

Cena se počítá za každou jednu osobu a činí 50,- Kč/za noc. Minimální cena je 250,- Kč, tedy 5 osob (za jednu noc).

Poznámka

Klubovny pronajímáme jen a pouze organizacím pracujících s dětmi, v žádném případě neslouží jako noclehárny či prostory pro oslavy. Oddíl si činí nárok na naúčtování případných výdajů za poškození vybavení klubovny.

Kontakt na správce klubovny naleznete v podstránce Oddílová rada.

Rezervace pobytu

Volný termín
Rezervovaný, neschválený termín
Obsazený, schválený termín

V pátek je možný příjezd nejdříve v 18:30. Pokud vlastníte IČ. prosím, vyplňte jej.

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Pole označená * jsou povinná.

Vyhledávání článků
Vybrané šítky
Designed by
powered by Hanz & Fuf