Jste zde: Úvod » Nezařazené » Sršní laser game

 • Sršní laser game


  16 přečtení

  20.1.2020

  Dne 17. 1. 2020 se okolo půl sedmé večerní začali scházet jednotlivci z družiny Sršňů. Toho večera jich na hodinu k deskovým hrám zasedlo 14 rovných kousků. Po mém příchodu, tedy o hodinu později, někteří vyměnili dosavadní činnost za sledování francouzského komediálního filmu Hašišbába. Ač je to neuvěřitelné, ale byli i tací, kteří se raději podíleli na záchraně Londýna před bandou zločinců prostřednictvím jedné báječné hry – Únikovky. V pozdní hodinu večerní mne probudila světla svítilen ohlašující budíček nedočkavců. Po takovém planém poplachu ještě následovalo pár dobrých hodin spánku.

  Po budíčku, snídani a balení jsme soupeřili s ledovkou, po které jsme se svezli téměř až na Kalvodovu. Jelikož jsme jeli ze Šlapanic v 8:20, zbylo nám na cestu na lasergame tak akorát času, abychom klukům dopřáli ranní pěší rozcvičku přes Petrov.

  Při hře si kluci si mezi sebou porovnali dovednosti ve třech týmech.  Mimo hru nejvíce bodoval Lukáš, který při důkladném studiu bodových tabulek zvládnul dvakrát ztratit peněženku. Návrat na proběhnul v poklidu a kluci se do úklidu pustili s takovým zápalem, že jsme byli sto Boudu včas konce akce opustit.

  Doufám, že se akce líbila nejen mne, ale i všem, kteří se jí zúčastnili.

  Radek