Jste zde: Úvod » Nezařazené » Tygří Hotdog párty

 • Tygří Hotdog párty


  31 přečtení

  21.1.2020

  Byl mrazivý sobotní večer a my jsme se sešli ve Trojce kvůli jediné věci. První tygří akci v novém desetiletí. Tentokrát byla v plánu pravá a nefalšovaná Hotdog párty!

  Na Boudě se nás okolo páté hodiny sešlo devět Tygrů včele se mnou a Korádem. Po vybalení věcí, vytopení boudy, pár nákupech v Albertu a stolních hrách, při kterých nám vytrávilo, jsme začali připravovat to, na co jsme se všichni těšili. Hotdogy jak z amerických filmů. Všemožných ingrediencí bylo dostatek a každý si tak mohl vytvořit hot dog podle svého gusta. 

  Po dojezení posledních hotdogů, kdy někdo zvládl dokonce i čtyři kola, jsme proměnili Trojku v kino a začali druhou část akce. Filmový večer.

  Po prvním scifi filmu Nerve následovali dva horory. První z nich byl Zhasni a zemřeš, na který myslím většina z nás dlouho nezapomene 😀

  Posledním kouskem filmového večera byl film Věc, který by se taky dal považovat za něco mezi thrillerem a hororem, takže tak děsivý jako předchozí film rozhodně nebyl.

  Ráno nás opustil Kanec, protože musel na dlouho domluvenou brigádu. Trochu jsme si přispali a vstávali až kolem desáté hodiny. Posnídali sme a dali pár her fify. Na závěr akce jsme v boudě uklidili a rozešli se domů