Po stopách cestovatele Lišky – zhodnocení druhého týdne | Junák Šlapanice

Po stopách cestovatele Lišky – zhodnocení druhého týdne

Po stopách cestovatele Lišky – zhodnocení druhého týdne

Druhý týden soutěže uplynul jak voda, soutěžících přibylo a to je moc fajn. Počasí sice moc nepřálo, míst se ale podařilo navštívit opět mnoho. Třetí týden přináší další várku zajímavých míst, konkrétně 12 za 2 body a 10 za 1 bod.

A máme pro vás i malinké překvápko: na některých místech třetí série kromě pořízení fotografie můžete najít i malovaný kamínek na památku. Kdo ho najde, vyfoťte se i s kamínkem a dejte vědět, že jste ho našli. Co uděláte poté, záleží čistě na vás. Můžete si kamínek vzít domů na památku. Můžete ho na místě nechat pro někoho jiného nebo ho poponést někam jinam. Nebo ho můžete vyměnit za jiný kamínek, který sami vyzdobíte. Tak se do toho pusťte a zpříjemněte si sychravé podzimní dny :-).

Tak mrkněte i na výsledky, z prvního grafu ve fotogalerii můžete vidět, že na prvním místě se momentálně nachází 5 soutěžících! A několik dalších jim dýchá na paty. Máme tu pro vás i druhý graf, kde můžete vidět, která místa byla nejvíce navštěvována, jelikož první týden byl již uzavřen.

 

Jura, Petr, Hanz 

Fotografie

Vyhledávání článků
Vybrané šítky
Designed by
powered by Hanz & Fuf