Dne 25. dubna se skupinka Vážek vydala spolu s některými dalšími družinkami na Závod Vlčat a Světlušek konaný v Židlochovicích. Už od začátku bylo naším heslem: Není důležité zvítězit, ale zůčastnit se. V Židlochovicích bylo připraveno několik stanovišť se skautskými dovednostmi jako třeba zdravověda, orientace v přírodě nebo vaření. Všechny stanoviště jsme úspěšně splnily a hlavně si závod pořádně užily. Nakonec jsme se umístily přesně v polovině pořadí, a to na sedmém místě.
Monča