Tábor - den devátý | Junák Šlapanice

Tábor - den devátý

Tábor - den devátý

Ráno nás budí sluníčko a neopouští nás celý den. Příjemná společnost J. Dopoledne mají všechny tři skupiny etapy CTH, Svišti dokonce tu závěrečnou, na níž jsou odměněni za svoji pomoc při hledání mláděte jednorožce. Nejstarší zase vaří máslový ležák a je to velká legrace. Na oběd je uzené maso s bramborovou kaší a tak vymetené hrnce jsem už dlouho neviděl. Svišti odjíždějí domů a zbytek osazenstva se chystá na odpolední vyvrcholení dne – turnaj ve famfrpálu. Večer jsou ve sněmovním týpí písničky na přání a v noci akce Z.Teda vlastně hned několik akcí: napadení Bradavické školy zákeřnými smrtijedy, jejich pronásledování staršími studenty naší školy a ve finále další přepad neméně zákeřnými jedinci. Naštěstí vše dopadlo dobře a naše škola obstála se ctí.

Jura 

Fotografie

Vyhledávání článků
Vybrané šítky
Designed by
powered by Hanz & Fuf