Grilování Žraloků | Junák Šlapanice

Grilování Žraloků

Grilování Žraloků

V sobotu 14.5 jsme se sešli na boudě v 15:00 hodin. Jakmile dorazili skoro všichni účastníci výpravy, šli jsme si zahrát vodní hry, protože sluníčko nás krásně hřálo. U toho se děcka krásně pobavili a ochladili. Dali jsme potom ještě pár běhací her, u kterých se děcka unavili. Jakmile jsme si dohráli, šli jsme chystat dříví na oheň, přitom jsme potkali Lachtany, Sviště a později i Sovy, a nakonec i Veverky.


Okolo šesté hodiny jsme se sešli u ohniště a po týmové spolupráci se nám podařilo rozdělat oheň, nejprve jsme chvíli počkali, než budou v ohništi uhlíky na grilování. Po nějaké době jsme začali grilovat libové kuřecí masínko. Grilování se povedlo, maso bylo libové a šťavnaté. Dostali jsme pochvalu i od ostatních členů jiných družinek kterým jsme také nabídli. Nakonec jsme si žádného žraloka neugrilovali :/ 


Když začala být tma, šli jsme si zahrát naši unikátní hru Hágen, kterou jsme hráli v zimě téměř pořád avšak nyní kvůli pozdějšímu stmívání jsme si museli počkat déle, každopádně bylo pozdě a svišti šli spát, proto jsme ukončili venkovní aktivity abychom je nerušili. Ale to nám nevadilo, protože potom byl v plánu film se jménem „Zataženo, občas trakaře“. Po skončení filmu bylo už dost pozdě a tak jsme se uvelebili do spacáků a šli spát.
Ráno už byly děcka připraveny si opět hrát, proto jsme si nejprve uklidili zahradu a ve zbylém čase jsme dělali hlouposti a zahráli jsme si hry jako třeba na schovku nebo na honěnou.

Vedoucí žraloků
Lukin, Kuli a Terka

Fotografie

Vyhledávání článků
Vybrané šítky