Podzimní Slunečnice aneb setkání bývalých i současných členů a přátel našeho oddílu | Junák Šlapanice

Podzimní Slunečnice aneb setkání bývalých i současných členů a přátel našeho oddílu

V sobotu 18. 10. 2014 se uskutečnilo první setkání Slunečnice. Jak sám název prozrazuje, jedná se o setkání převážně starších (tedy už poměrně  "vyzobaných jako slunečnice") členů a přátel našeho oddílu. Přestože jsme si ve Staré Boudě vytvořili atmosféru "jako za starých časů" - zatopili a rozsvítili petrolejky, nakonec jsme využili příznivého počasí a udělali si oheň venku. Zde jsme se občerstvovali nejrůznějšími dobrotami a probírali "jak ten život krásně plyne". I když se jednalo o setkání velmi komorní - přišli jen Ťapka, Bengi, Zuzel s Klárkou, Fí, Lída, já a občas přísedící Renča a Jura, kteří měli ve Trojce Dračí akci - bylo rozhodně velmi příjemné a doslova naplňující (hlavně žaludky). Rozhodli jsme se akci opakovat každého čtvrt roku, takže Zimní Slunečnice nás brzy čeká a já doufám,  že se přece jen najde víc druhoodíláků, kteří budou mít chuť se sejít a poklábosit. Za tímto účelem byla vytvořena skupina na facebooku https://www.facebook.com/groups/826023267428296/ kde jste srdečně vítáni a pokud není facebook váš šálek kávy, klidně mi napište email, budu vás ráda informovat, co nového. Wamba

Vyhledávání článků
Vybrané šítky