Březnová oddílovka Kocourů a Lišek (15.3.2023) | Junák Šlapanice

Březnová oddílovka Kocourů a Lišek (15.3.2023)

Březnová oddílovka Kocourů a Lišek (15.3.2023)

Březnová oddílovka na Hukvaldech připadla na středu, kdy mají schůzky Kocouři. V 17 hodin se nás sešlo celkem 26: deset Lišek, třináct Kocourů, Lenny, Klepeto a Uzel.

 Startovní hra byla bojovka četníci a pašeráci, na kterou jsme se přesunuli do lesíku nad splav. Tam jsme se rozdělili na červené pašeráky a modré policajty. Pašeráci měli za úkol přenést vytyčeným územím různé předměty – zlaté valounky byly za jeden bod, hadrovka byla za tři body, balón za čtyři, kanystr za pět a špalek za osm. Pokud byli pašeráci chyceni, museli předmět odevzdat do vlastnictví policajtů. První kolo skončilo 41:38 pro pašeráky.

 Pak se role prohodily a v další dvacetiminutovce se bývalí policajti stali pašeráky. Ke konci hry už bylo celkem šero, ale i přesto pašeráci skórovali 32 ku 28.

 Přesunuli jsme se do Myslivecké chaty, kde proběhla oddílová bodovačka (táborové triko nebo kroj a šátek) plus předmět. Na březnovou oddílovku to byl magnet, na dubnovou to bude levá rukavice.

 Pak se slova ujala Lenny (chybějící „k“ není překlep, ale nová přezdívka 😊 ) a zorganizovala tichou Novákovic rodinku. Čtyři týmy po šesti měly za úkol se poskládat podle stejného trojmístného čísla. Vše bez mluvení v tichosti.

 Posledním bodem pak byla elektrika, kdy nejvíce bodů získal vodič s dobrým kontaktem Žůža (Terka s novou přezdívkou).

 Na závěr se našli dobrovolníci na úklid, a po 19. hodině se rozloučili.

 V dubnu nás čeká oddílovka 17.4. 😊

 uzel

Fotografie

Vyhledávání článků
Vybrané šítky