Lasičky ve VIDĚ | Junák Šlapanice

Lasičky ve VIDĚ

Lasičky ve VIDĚ

Sešli jsme se 10.2 v sedm hodin, po vybalení jsme si pustili film a po večerní hygieně jsme šli rovnou spát. Vše totiž začalo až druhý den.
Ráno jsme vstali brzo a tak jsme si ještě před odchodem zahráli pár her a okolo deváté hodiny jsme se vydali do Brna. Na Hlavním nádraží jsme přesedli na šalinu jedničku a ta nás zavezla na Brněnské výstaviště. Odsud je to už jen kousek do VIDA centra, a tak jsme okolo desíti hodin dorazili, koupili vstupenky a pustili se za vědou. Ve VIDA centru bylo mnoho zajímavých ukázek a výrobků. Většinu z nich jsme si mohli sami vyzkoušet a zjistit jak fungují. Nejvíce nás asi bavila točící se místnost nebo simulace tornád a vírů. Po pár hodinách jsme se unavení vydali domů. Vrátili jsme se stejnou cestou a po návratu na Boudu jsme měli ještě chvíli čas a tak jsme si šli hrát. Poté jsme uklidili Boudu a uvedli vše do stavu jako to bylo před tím, a jakmile dorazili rodiče vydali jsme se domů.
Za vedoucí můžu říct že se nám výprava opravdu líbila, a holky vypadaly nadšeně. Jsme rádi že se vše povedlo a nemůžeme se dočkat na další výpravu.
Ovečka a Ufon

Fotografie

Vyhledávání článků
Vybrané šítky