Vlčí aquapark, filmový večer, přespání na Boudě a únikovka | Junák Šlapanice

Vlčí aquapark, filmový večer, přespání na Boudě a únikovka

Vlčí aquapark, filmový večer, přespání na Boudě a únikovka

V pátek 10. března 2023 jsme se v 18. hodin sešli na Boudě. Bylo nás 9: Oliver, Sláva, Kolečko, Vojta, Štěpán, David, Fuf, Kaša a Petr. Po šesté vyrážíme do vyškovského aquaparku. Vykoupaní, vytobogánovaní a vysaunovaní přijíždíme po půl deváté na Boudu. Tady nás už čeká Maťa, který se k nám připojil po tréninku. Dáváme si večeři a přesouváme se do podkroví Staré-Nové Boudy. Po nějaké době se shodujeme na filmu, na který se dnes večer podíváme. Půjde o film Diktátor. Tato bláznivá komedie je výborná a skvěle se hodí na pohodové strávení pátečního večera. Za nedlouho po dokoukání filmu, unavení po aquaparku, usínáme.

V sobotu 11. března brzy vstáváme. Snídáme, uklízíme, balíme se. Opouští nás taky Kolečko. Z Boudy odcházíme na trolejbus, který nás dopravuje na brněnské hlavní nádraží. Odtud jdeme chvilku pěšky a před devátou přicházíme na ulici Orlí, kde nás čekají únikové hry. Rozdělujeme se na dva týmy. Jeden tvoří Kaša, Fuf, Štěpán, David a Oliver, kteří v únikovce nazvané Labyrint pátrají po sériovém vrahu. Druhý tým ve složení Sláva, Matouš, Vojta a Petr se zase snaží dostat z psychiatrické léčebny ve hře pojmenované Kukaččí hnízdo. Oba týmy byly úspěšné a podařilo se jim ve stanoveném čase uniknout.

Po zvládnutých únikovkách někteří z nás odcházejí na oběd do oblíbených fastfoodů, jiní jedou přímo do Šlapanic. Kolem jedné hodiny pak z Boudy, kde si bereme spacáky a své věci, odcházejí poslední účastníci naší podařené akce. Bylo to super! 😊

Petr

Fotografie

Vyhledávání článků
Vybrané šítky